REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kolor Roku 2019 Pantone w palecie ICA

Living Coral, Kolor Roku 2019 Pantone, jest już w palecie firmy ICA. Klienci marki mogą więc sprowadzić do swojego domu najmodniejszy odcień nadchodzącego sezonu.

Kolor Roku 2019 Pantone Living Coral paleta ICA

Fot. arch. ICA Group

Kolor Roku Pantone to wydarzenie – co roku cały świat wypatruje, jaki niebanalny odcień tym razem wybiorą eksperci firmy. Ten ważny wybór wpływa znacząco na modę, sztukę, design oraz wystrój wnętrz. Tym razem postawili na koralowy Living Coral.

Jak uzasadnia swój wybór Pantone, w dobie wszechobecnej technologii i pośpiechu Living Coral zaspokaja naszą potrzebę czegoś żywego, radosnego i ciepłego. Klienci Grupy ICA mogą już teraz wypróbować go na meblach i innych elementach wystroju wnętrz – jako P52019 znalazł się w palecie firmy.

Źródło: Grupa ICA

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA