a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweantykorozyjne i ogniochronneHempafire Pro 315 – nowa powłoka PFP Hempel

Hempafire Pro 315 – nowa powłoka PFP Hempel

Hempel wprowadził na rynek nową powłokę PFP. Produkt Hempafire Pro 315 powstał, aby zapewniać stabilność struktur stalowych w przypadku pożaru celulozowego.

Hempel Hempafire Pro 315

Łachta Centr w Petersburgu, zabezpieczony farbami PFP Hempel. Fot. arch. Hempel

Nowy produkt charakteryzuje się łatwą aplikacją i krótkim czasem schnięcia, co pozwala zaoszczędzić inwestorom czas i pieniądze. Hempafire Pro 315 zapewnia ochronę w warunkach pożaru celulozowego do 60 minut, oferując również dodatkowe zabezpieczenie do 90 minut.

Farba może być stosowana na wszystkich rodzajach profilów stalowych – od rur po ogromne kolumny i belki. Upraszcza to proces specyfikacji oraz zmniejsza koszty operacyjne. Dzięki mniejszej wymaganej grubości powłoki, może ona szybciej uzyskać doskonałą wytrzymałość mechaniczną, dzięki czemu z kolei zmniejsza się ryzyko uszkodzenia w trakcie przeładunku i transportu.

Jak zapewnia Roger Soler, manager produktu w dziale Cellulosic PFP Grupy Hempel, przy aplikacji Hempafire Pro 315 można otrzymać jedną warstwę o grubości 1600 mikronów, dzięki czemu praktycznie wystarczy jedna warstwa farby ogniochronnej, by zabezpieczyć niemal całą powierzchnię struktury stalowej.

Produkt dostępny jest w dwóch wersjach, standardowej i szybkoschnącej. Obydwie tworzą gładkie, estetyczne białe wykończenie. Hempafire Pro 315 jest już dostępny w sprzedaży na europejskim rynku.

Źródło: Hempel

Dowiedz się więcej o firmie