REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Hempafire Pro 315 – nowa powłoka PFP Hempel

Hempel wprowadził na rynek nową powłokę PFP. Produkt Hempafire Pro 315 powstał, aby zapewniać stabilność struktur stalowych w przypadku pożaru celulozowego.

Hempel Hempafire Pro 315

Łachta Centr w Petersburgu, zabezpieczony farbami PFP Hempel. Fot. arch. Hempel

Nowy produkt charakteryzuje się łatwą aplikacją i krótkim czasem schnięcia, co pozwala zaoszczędzić inwestorom czas i pieniądze. Hempafire Pro 315 zapewnia ochronę w warunkach pożaru celulozowego do 60 minut, oferując również dodatkowe zabezpieczenie do 90 minut.

Farba może być stosowana na wszystkich rodzajach profilów stalowych – od rur po ogromne kolumny i belki. Upraszcza to proces specyfikacji oraz zmniejsza koszty operacyjne. Dzięki mniejszej wymaganej grubości powłoki, może ona szybciej uzyskać doskonałą wytrzymałość mechaniczną, dzięki czemu z kolei zmniejsza się ryzyko uszkodzenia w trakcie przeładunku i transportu.

Jak zapewnia Roger Soler, manager produktu w dziale Cellulosic PFP Grupy Hempel, przy aplikacji Hempafire Pro 315 można otrzymać jedną warstwę o grubości 1600 mikronów, dzięki czemu praktycznie wystarczy jedna warstwa farby ogniochronnej, by zabezpieczyć niemal całą powierzchnię struktury stalowej.

Produkt dostępny jest w dwóch wersjach, standardowej i szybkoschnącej. Obydwie tworzą gładkie, estetyczne białe wykończenie. Hempafire Pro 315 jest już dostępny w sprzedaży na europejskim rynku.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA