REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta wprowadza nową farbę Voltatex

Axalta wprowadza na rynek nową farbę Voltatex 1250V Fast. Jest to powłoka na stal elektrotechniczną, pozwalająca zaoszczędzić czas i energię.

Axalta Coating Systems Voltatex

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Voltatex 1250V Fast to powłoka C5 przeznaczona do stosowania na obrotowych lub statycznych maszynach różnych rozmiarów. Gwarantuje doskonałą spawalność, nawet w przypadku grubszych powłok, co pozwala zwiększyć produktywność. Zabezpieczone materiały są łatwe w późniejszej obróbce.

Jak mówi dr Frank-Rainer Böhm, globalny manager ds. technologii w oddziale Energy Solutions Axalty, firma stale pracuje nad produktami, które będą bardziej efektywne i pozwolą klientom zużywać mniej energii. To właśnie udało się osiągnąć w przypadku Voltatex 1250V Fast. Produkt wymaga mniej ciepła w procesie sieciowania, a co za tym idzie – mniej energii, w porównaniu z obecnie dostępnymi na rynku powłokami C5 na stal elektrotechniczną. Równocześnie gwarantuje doskonałą adhezję i elastyczność oraz niezawodną ochronę antykorozyjną.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA