REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kemiflora w rękach Teknos

Fińska firma Teknos ogłosiła przejęcie Kemiflora Kaubandus OÜ, sektora powłok koncernu AS Kemiflora z siedzibą w Estonii. W ciągu najbliższych 20 dni estońskie władze powinny zatwierdzić transakcję, co będzie oznaczało jej sfinalizowanie.

fot. arch. Teknos

Grupa Teknos jest w ostatnim czasie bardzo aktywna, jeśli chodzi o inwestycje. Niedawno pisaliśmy o zakupieniu przez nią szwedzkiego producenta farb Wedevåg Färg AB, tym razem zaś w posiadanie fińskiego koncernu weszła firma Kemiflora z Estonii. Jest ona obecna na estońskim rynku od wielu lat i może się poszczycić utwierdzoną pozycją oraz rocznymi obrotami na poziomie 5 mln euro.

Dzięki temu posunięciu Teknos będzie mógł wyraźniej zaznaczyć swoją obecność w Estonii, zwłaszcza w sektorze farb emulsyjnych i proszkowych dla przemysłu metalowego i architektury oraz powłok przemysłowych na drewno.

Źródło: pcimag.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA