REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kansai Paint i Jotun rozszerzają współpracę

Japoński producent farb Kansai Paint podpisał umowę z Jotunem. Przy wsparciu norweskiego koncernu, z którym od wielu lat współpracuje w ramach oddziału powłok morskich, firma zamierza rozwinąć tym razem swój sektor farb ochronnych.

Jotun Kansai Paint

Fot. arch. Kansai Paint

Kansai Paint współpracuje z oddziałem morskim Jotun już od roku 2002, w ramach współpracy Sea Star Alliance. Wspólne działania przyniosły obu koncernom doskonałe pozycje na rynku międzynarodowym. Obecnie współpraca zostanie rozszerzona na oddział farb ochronnych.

Morten Fon, prezes i dyrektor generalny koncernu Jotun, stwierdził, że długoletnia relacja, która połączyła obie firmy, jest dobrą podstawą, by rozwinąć współpracę. Hiroshi Ishino, prezes i dyrektor generalny Kansai Paint, dodaje, że razem mogą doskonale odpowiedzieć na potrzeby infrastruktury, która wymaga dziś wysokiej jakości farb ochronnych.

Źródło: Kansai Paint

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA