REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kalendarz Spies Hecker 2015 – zgłoszenia

Jesteś klientem Spies Hecker, prowadzisz własny warsztat i marzysz o tym, by odnowiony przez ciebie samochód znalazł się w kalendarzu „Z pasją do aut”? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość – firma Spies Hecker ogłosiła nabór zdjęć do edycji kalendarza na rok 2015.

kalendarz Spies Hecker

Fot. arch. Spies Hecker

Dopiero co światu ukazał się kalendarz „Z pasją do aut” na rok 2014, w którym królują pięknie odrestaurowane samochody klasyczne, a już Spies Hecker zbiera pomysły na przyszły rok. Jeśli chcesz, żeby to właśnie odnowiony przez ciebie pojazd zachwycił tym razem jury, wyślij jego zdjęcie pod adres mailowy sh@spieshecker.com nie później niż 31 marca 2014. Powodzenia!

Źródło: Spies Hecker

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA