REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Już za tydzień targi Expo-Surface 2017 z firmą Bato

Już w dniach 28-30 marca tego roku w Kielcach odbędą się kolejne, VIII Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE 2017. Firma Bato zapowiedziała swoją obecność na wydarzeniu.

Expo-Surface 2017 Bato

Fot. arch. Bato

Targi Expo-Surface to jeden z punktów „Przemysłowej wiosny”, cyklu wydarzeń branżowych odbywających się co roku w Kielcach i związanych z obróbką metali, technologią laserową i spawalnictwem. Na wystawie zaprezentowany zostanie m.in. sprzęt do aplikacji farb, środki chemiczne i systemy obróbki powierzchni.

Bato jest stałym bywalcem wydarzenia. W zeszłym roku firma otrzymała nawet specjalne, prestiżowe wyróżnienie od organizatorów wystawy. W tym roku producent spotka się z klientami na hali G przy stoisku nr 90. Wydarzenie odbywa się jak zwykle w obiekcie Targi Kielce.

Źródło: Bato, Targi Kielce

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA