REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy wypełniacz i przyspieszacz marki Standox

W ostatnim czasie w ofercie Standox pojawiły się nowe produkty – przyspieszacz VOC Pro Filler Accelerator U7535 oraz wypełniacz Standoflash UV-A Filler U7120. Obydwa pozwalają znacznie skrócić czas naprawy.

Standox nowe produkty wypełniacz przyspieszacz

Fot. arch. Standox

Przyspieszacz VOC Pro Filler Accelerator U7535 zastosowany wraz z wypełniaczem do szlifowania Standox VOC Pro Filler U7530 pozwala uzyskać dużo krótszy czas schnięcia w temperaturze otoczenia, a co za tym idzie – bardziej wydajną aplikację.

Standox VOC Pro Filler U7530 to wydajny dwuskładnikowy wypełniacz dostępny w kolorze czarnym, białym i szarym. Przy zastosowaniu wraz z nim przyspieszacza U7535 oraz odpowiedniego utwardzacza możliwe jest uzyskanie do trzech warstw bez odparowania międzywarstwowego. Produkt jest gotowy do szlifowania już po 30 minutach suszenia w temperaturze otoczenia, a więc prawie 3 razy szybciej niż bez przyspieszacza. Oznacza to dla warsztatu duże oszczędności. Jak mówi Grzegorz Kotliński, doradca techniczny marki Standox:

Przyspieszacz Standox VOC Pro Filler Accelerator U7535 wyróżnia się szybką, prostą i wydajną aplikacją. Produkt znacznie przyspiesza schnięcie wypełniacza VOC Pro Filler U7530, co pozwala na skrócenie czasu realizacji naprawy i zwiększenie wydajności, jednocześnie zachowując wysoką jakość wykończenia.

Czas naprawy skraca również nowy wypełniacz Standoflash UV-A Filler U7120, utwardzany przy użyciu promieniowania UV. Po zaledwie 2-3 minutach suszenia przy użyciu lamp UV-A o mocy minimum 400 W lub UV-A LED wypełniacz jest w pełni utwardzony i gotowy do szlifowania.

Standoflash UV-A Filler U7120 można stosować na przeszlifowanych podłożach metalowych, na samochodowych powłokach lakierniczych, a po dodaniu produktu Standoflex Plastic Primer U3060 – również na sztywnych i półsztywnych elementach z tworzywa sztucznego. Produkt dostępny jest w opakowaniach 1l lub w aerozolu (438 ml), w formie gotowej do użycia.

Źródło: Standox

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA