a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweantykorozyjne i ogniochronneJuż wkrótce EC WebForum Protective Coatings

Już wkrótce EC WebForum Protective Coatings

W dniach 8 i 9 marca odbędzie się European Coatings WebForum Protective coatings – sustainable solutions, wirtualna konferencja poświęcona najnowszym osiągnięciom w dziedzinie spoiw, dodatków i pigmentów do zastosowania w powłokach ochronnych.

European Coatings WebForum Protective Coatings

Fot. Tama66 / pixabay.com

Wydarzenie rozpocznie się we wtorek 8 marca od doniesień na temat sytuacji na rynku. O przemianach na rynku farb ochronnych opowie José Bottino z firmy IRL. Następnie Sanja Martinez z Recorrtech opowie o silnych i mocnych stronach obecnych technik testowania i inspekcji.

O technologiach wodorozcieńczalnych

Ważnym tematem wydarzenia będą ochronne farby wodorozcieńczalne, którym poświęcone jest wiele zaplanowanych wystąpień. Przykładowo Dominique Vandenberghe z Hexion mówić ma o epoksydowych wodorozcieńczalnych blokach zaprojektowanych dla powłok o niskiej emisji LZO, Pablo Breva z firmy Lubrizol o wodorozcieńczalnych poliuretanach poliamidowych dla powłok ochronnych, zaś Denise Lindenmuth z Dow – o hybdryfowych akrylowo-epoksydowych powłokach wodorozcieńczalnych do ochrony metalu.

Zrównoważony rozwój w centrum uwagi

Całej konferencji przyświecać będzie również idea zrównoważonego rozwoju, dlatego m.in. Thomas Sowade z Heubach wygłosi prezentację o antykorozyjnych pigmentach, które pozwalają uzyskać jeszcze bardziej zrównoważone powłoki. Więcej informacji (oraz formularz rejestracji na wydarzenie) znaleźć można na portalu European Coatings).

Źródło: european-coatings.com