REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Już wkrótce EC WebForum Protective Coatings

W dniach 8 i 9 marca odbędzie się European Coatings WebForum Protective coatings – sustainable solutions, wirtualna konferencja poświęcona najnowszym osiągnięciom w dziedzinie spoiw, dodatków i pigmentów do zastosowania w powłokach ochronnych.

European Coatings WebForum Protective Coatings

Fot. Tama66 / pixabay.com

Wydarzenie rozpocznie się we wtorek 8 marca od doniesień na temat sytuacji na rynku. O przemianach na rynku farb ochronnych opowie José Bottino z firmy IRL. Następnie Sanja Martinez z Recorrtech opowie o silnych i mocnych stronach obecnych technik testowania i inspekcji.

O technologiach wodorozcieńczalnych

Ważnym tematem wydarzenia będą ochronne farby wodorozcieńczalne, którym poświęcone jest wiele zaplanowanych wystąpień. Przykładowo Dominique Vandenberghe z Hexion mówić ma o epoksydowych wodorozcieńczalnych blokach zaprojektowanych dla powłok o niskiej emisji LZO, Pablo Breva z firmy Lubrizol o wodorozcieńczalnych poliuretanach poliamidowych dla powłok ochronnych, zaś Denise Lindenmuth z Dow – o hybdryfowych akrylowo-epoksydowych powłokach wodorozcieńczalnych do ochrony metalu.

Zrównoważony rozwój w centrum uwagi

Całej konferencji przyświecać będzie również idea zrównoważonego rozwoju, dlatego m.in. Thomas Sowade z Heubach wygłosi prezentację o antykorozyjnych pigmentach, które pozwalają uzyskać jeszcze bardziej zrównoważone powłoki. Więcej informacji (oraz formularz rejestracji na wydarzenie) znaleźć można na portalu European Coatings).

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA