REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Jubileuszowy kalendarz Jotun Polska

Tegoroczna edycja kalendarza Jotun jest niezwykła – bo jubileuszowa. Jotun Polska ma już 25 lat! Z tej okazji sesję zdjęciową przeprowadzono w industrialnym otoczeniu Stoczni Gdańskiej, ponieważ właśnie od przemysłu stoczniowego Jotun ćwierć wieku temu rozpoczął swoją działalność na polskim rynku. Autorką fotografii jest Lidia Popiel.

kalendarz Jotun Polska

Fot. arch. Jotun

Trzeba przyznać, że zatrudnione w Jotun Polska panie pozujące w sukienkach od znanych polskich projektantek na szarym tle obiektów stoczni prezentują się zjawiskowo. Wiosną mieszkańcy Trójmiasta będą mogli podziwiać fotografie Lidii Popiel na specjalnej wystawie. Póki co natomiast można je oglądać w jubileuszowym kalendarzu.

Źródło: Jotun Polska

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA