REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Jotun Polska świętuje 25. urodziny

Jotun jest już na polskim rynku 25 lat! Okrągłą rocznicę świętowano hucznie 25 listopada w Centrum Stocznia Gdańska.

Jotun Polska

Fot. arch. Jotun Polska

Sceneria jubileuszowej gali była niezwykła – goście mieli pod stopami autentyczny bruk z torami kolejowymi, a wokół siebie suwnice, lampy przemysłowe i stoczniowe wrota. To nawiązanie do początków firmy Jotun na polskim rynku i zarazem do głęboko zakorzenionej tradycji norweskiego koncernu – produkcji i sprzedaży farb dla przemysłu stoczniowego.

Obecnie coraz większą popularność zdobywają także produkty Jotun Polska o ogólnym zastosowaniu przemysłowym, w tym farby proszkowe. Firma specjalizuje się też w walce z korozją. Zatrudnia 41 osób, zaś jej główna siedziba i magazyn znajdują się w Kowalach koło Gdańska.

Prezes Jotun Polska, Karolina Dworak, oraz prowadzący galę Maciej Orłoś. Fot. arch. Jotun Polska

O historii polskiego oddziału Jotun opowiedział zgromadzonym na uroczystości gościom prowadzący, Maciej Orłoś. Głos zabrała także prezes Jotun Polska, Karolina Karwowska-Dworak. Pani prezes przedstawiła akcję „Chronimy przed czasem”, której celem jest rewaloryzacja zabytków w Polsce. Póki co w ramach niej odnowiono ogrodzenie Parku Oliwskiego w Gdańsku i zorganizowano konkurs fotograficzny.

W trakcie imprezy Maciej Orłoś przedstawił również gościom bohaterki kolejnej już edycji kalendarza firmowego Jotun Polska. W trzeciej odsłonie kalendarza piękne panie zatrudnione w firmie stanęły przed obiektywem Lidii Popiel na tle obiektów Stoczni Gdańskiej.

Maciej Orłoś przedstawia gościom zatrudnione w firmie Jotun panie, które pozowały do nowego kalendarza.
Fot. arch. Jotun Polska

Uroczystości towarzyszył również wernisaż fotografii Lidii Popiel oraz koncert zespołu Perfect. Dzięki tak licznym atrakcjom goście zakończyli wieczór w doskonałych humorach.

Impreza była połączona z akcją charytatywną – podpisane przez członków grupy Perfect płyty oraz premierowe kalendarze Jotun Polska zostały zlicytowane, a pieniądze z licytacji trafią na konto Gdańskiego Stowarzyszenia Kobiet „Amazonki”. To nie jedyny sposób, w jaki firma angażuje się w życie społeczne mieszkańców Trójmiasta – działa ona także na rzecz Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej i wspiera utalentowaną plastycznie młodzież za pośrednictwem organizacji Lions Club Amber Gdańsk.

Wydarzeniu towarzyszył koncert zespołu Perfect. Fot. arch. Jotun Polska

Jotun Polska to część norweskiego koncernu Jotun, założonego w 1926 roku w Sandefjord w Norwegii. Działa on obecnie w 90 krajach i produkuje farby w 36 fabrykach na całym świecie. Dzięki zaangażowaniu i wysokiej jakości swoich produktów zdobył ugruntowaną pozycję na światowym rynku, plasując się w czołówce międzynarodowych rankingów producentów farb.

Firmie Jotun Polska gratulujemy jubileuszu i życzymy kolejnych równie udanych 25 lat na polskim rynku!

Źródło: Jotun Polska

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA