a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiJotun otwiera cykl szkoleń Colour Academy

Jotun otwiera cykl szkoleń Colour Academy

Niezależnie od tego czym się zajmujemy, warto uczyć się przez całe życie. Dlatego też Jotun ruszył z własnym cyklem szkoleń Colour Academy, który pomoże projektantom i architektom dokonywać najlepszych wyborów kolorystycznych.

Jotun Colour Academy

Fot. arch. Jotun

Architekci i dekoratorzy wnętrz zwykle mają wyrazistą wizję projektowanego obiektu. Ale już w kwestii wyboru odcieni, które odpowiednio kształtować będą nastrój, często potrzebują dodatkowego profesjonalnego wsparcia. Dlatego Jotun ruszył z własną akademią kolorystyczną.

Szkolenia na Bliskim Wschodzie i w Azji

Rana Khadra, manager ds. marketingu koloru, tłumaczy, że kolor może zupełnie zmienić sposób, w jaki ludzie wchodzą w interakcje z otoczeniem. I dodaje:

Większość architektów i projektantów wnętrz ma intuicyjne wyczucie koloru, ale chcieliśmy przekazać im wiedzę na temat teorii koloru i farb. Doszliśmy do wniosku, że możemy pomóc.

Colour Academy to intensywny cykl szkoleń stworzony z myślą o projektantach, architektach i konsultantach. Organizowane od zeszłego roku na Bliskim Wschodzie szkolenia cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego Jotun rusza również z podobnym kursem w Azji Południowo-Wschodniej.

Edukacja, nie sprzedaż

Choć szkolenia organizowane są pod szyldem Jotun, Khadra zapewnia, że celem jest edukacja, nie sprzedaż produktów. Wartością, który uczestnicy wynoszą z warsztatów, jest przede wszystkim tworzenie piękniejszych wnętrz i fasad, oraz – co za tym idzie – rozwój ich firmy.

Źródło: Jotun

Dowiedz się więcej o firmie