REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Jotun otwiera cykl szkoleń Colour Academy

Niezależnie od tego czym się zajmujemy, warto uczyć się przez całe życie. Dlatego też Jotun ruszył z własnym cyklem szkoleń Colour Academy, który pomoże projektantom i architektom dokonywać najlepszych wyborów kolorystycznych.

Jotun Colour Academy

Fot. arch. Jotun

Architekci i dekoratorzy wnętrz zwykle mają wyrazistą wizję projektowanego obiektu. Ale już w kwestii wyboru odcieni, które odpowiednio kształtować będą nastrój, często potrzebują dodatkowego profesjonalnego wsparcia. Dlatego Jotun ruszył z własną akademią kolorystyczną.

Szkolenia na Bliskim Wschodzie i w Azji

Rana Khadra, manager ds. marketingu koloru, tłumaczy, że kolor może zupełnie zmienić sposób, w jaki ludzie wchodzą w interakcje z otoczeniem. I dodaje:

Większość architektów i projektantów wnętrz ma intuicyjne wyczucie koloru, ale chcieliśmy przekazać im wiedzę na temat teorii koloru i farb. Doszliśmy do wniosku, że możemy pomóc.

Colour Academy to intensywny cykl szkoleń stworzony z myślą o projektantach, architektach i konsultantach. Organizowane od zeszłego roku na Bliskim Wschodzie szkolenia cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego Jotun rusza również z podobnym kursem w Azji Południowo-Wschodniej.

Edukacja, nie sprzedaż

Choć szkolenia organizowane są pod szyldem Jotun, Khadra zapewnia, że celem jest edukacja, nie sprzedaż produktów. Wartością, który uczestnicy wynoszą z warsztatów, jest przede wszystkim tworzenie piękniejszych wnętrz i fasad, oraz – co za tym idzie – rozwój ich firmy.

Źródło: Jotun

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA