REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF Dostawcą Roku General Motors już po raz 15.

BASF otrzymał tytuł Dostawcy Roku 2019 General Motors. Producent został wyróżniony przez General Motors już po raz piętnasty! Oprócz tego otrzymał również nagrodę Overdrive Award za rozwiązania przyjazne środowisku.

BASF Dostawca Roku General Motors

Fot. arch. BASF

Nagroda wręczona została w trakcie wirtualnej ceremonii 24 czerwca. Pierwotnie ceremonia odbyć się miała na żywo w marcu tego roku, jednak pandemia koronawirusa zmusiła organizatorów to zmiany daty i formuły wydarzenia.

Wyjście znacznie poza oczekiwania

Firma General Motors wyróżniła tym razem 116 najlepszych dostawców, co stanowi niecały 1% wszystkich dostawców, z którymi współpracuje. Nagroda przyznawana jest za wysoką jakość dostarczanych produktów lub wprowadzane innowacje. Jak komentuje Sean McKeon, wiceprezes BASF oraz manager ds. kluczowych klientów dla General Motors:

Jesteśmy zaszczyceni, że już po raz piętnasty zostaliśmy docenieni przez tak ważnego partnera, jakim jest General Motors. To nie jest coś, co osiąga się w ciągu jednego dnia. To efekt zbiorowych starań tysięcy pracowników BASF oraz naszej ścisłej współpracy z GM na przestrzeni wielu lat.

Shilpan Amin, wiceprezes General Motors, dodaje, że wyróżnieni dostawcy wyszli znacznie poza stawiane im oczekiwania. A dostawcy odgrywają kluczową rolę w dostarczaniu klientom produktów i usług, na jakie zasługują.

Nie tylko lakiery

Oprócz tego BASF otrzymał od General Motors nagrodę Overdrive Award, która nie jest związana z dostarczanymi produktami z branży samochodowej. To wyróżnienie za przyjazne środowisku technologie budowlane – dachowe i podłogowe – zastosowane w amerykańskich zakładach GM w Spring Hill oraz Flint. Jak mówi McKeon:

Oferta BASF to nie tylko lakiery, katalizatory, tworzywa sztuczne czy płyny samochodowe. Dziękujemy, General Motors, za to że mogliśmy wam dostarczyć również ekologiczne rozwiązania spoza branży samochodowej.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA