a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneHMG Paints wśród 100 innowacyjnych firm

HMG Paints wśród 100 innowacyjnych firm

Firma HMG Paints została doceniona za innowacyjność w produkcji i biznesie. Znalazła się wśród 100 najbardziej innowacyjnych firm w regionie Greater Manchester, zgodnie z raportem opracowanym przez BQ oraz Business Growth Hub, część The Growth Company.

HMG Paints 100 innowacyjnych firm

Fot. geralt / pixabay.com

Ranking powstał po to, aby wyróżnić najbardziej przyszłościowo myślące małe i średnie firmy z regionu. W ten sposób twórcy chcą nagrodzić ich ciężką pracę oraz zwrócić uwagę na ich dokonania, a także inspirować inne niewielkie firmy z regionu Great Manchester.

Jak mówi dyrektor zarządzający HMG Paints, John Falder, innowacja to coś więcej niż produkty i usługi, to również sposób zarządzania firmą i operacjami bizensowymi. HMG Paints działa innowacyjnie na wiele różnych sposobów. Jako przykład dyrektor wymienia kolorowe lakiery samochodowe. Firma uzyskuje niebieską farbę bez użycia niebieskiego pigmentu, zieloną – bez zielonego. Wykorzystuje za to pigmenty i warstwy interferencyjne, posługując się tym samym efektem, który podziwiamy na skrzydłach motyli. Dzięki temu wykończenie lakiernicze prezentuje się efektownie i unikatowo.

Wszystkie firmy wyróżnione przez BQ i Business Growth Hub mają siedzibę w regionie Great Manchester i reprezentują bardzo różne sektory gospodarki (m.in. żywność, farmacja czy przemysł cyfrowy). Raport powstał przy wsparciu firm Dehns, Catax, a także University of Salford oraz Clydesdale and Yorkshire Banking Group.

Źródło: european-coatings.com