REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Hempel umacnia pozycję w Afryce

Hempel dokonał całkowitego przejęcia The Coatings Manufacturing Company (TCMC), południowoafrykańskiej firmy, z którą współpracuje od roku 2011. Dzięki temu będzie mógł jeszcze lepiej obsługiwać klientów w tej części świata.

Hempel

Od lewej: wiceprezes i dyrektor finansowy firmy Hempel, Kim Junge Andersen, oraz dyrektor generalny TCMC, Johann Geldenhuis, ściskają sobie dłonie po podpisaniu umowy.

W ramach współpracy w zakładzie TCMC wytwarzano produkty z linii Hempatex i Hempalin. Obecnie Hempel będzie mógł dodatkowo usprawnić produkcję i poprawić jakość obsługi klientów w rejonie Afryki.

Fabryka w RPA to jeden z czterech nowych zakładów, które przeszły w ręce firmy Hempel od roku 2014 w ramach strategii One Hempel – One Ambitiongrowth. Pierwszym z nich był ośrodek w Arabii Saudyjskiej (luty 2014), następnie fabryka w Indiach (wrzesień 2014) oraz, po przejęciu firmy Schaepman, w Holandii (grudzień 2014). Ponadto miesiąc temu koncern kupił firmę Jones-Blair Company, która posiada zakłady w Dallas w Stanach Zjednoczonych. Transakcja ma zostać zamknięta jeszcze w marcu tego roku.

Jak mówi wiceprezes wykonawczy i dyrektor finansowy Kim Junge Andersen, 2015 to bardzo ważny dla firmy Hempel rok. Oprócz tego, że obchodzi ona swoje 100. urodziny, planowany jest szereg dalszych operacji finansowych w ramach strategii globalnego rozwoju.

Hempel

Johann Geldenhuis i Kim Junge Andersen przed fabryką w RPA.

Źródło, fot.: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA