REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy szybkoschnący lakier od Spies Hecker

Nowy lakier Permasolid HS Speed Clear Coat 8800 marki Spies Hecker łączy świetną jakość wykończenia i wysoki połysk z krótkim czasem schnięcia. Dzięki temu prace lakiernicze z tym produktem przebiegają szybko i sprawnie.

Spies Hecker

Fot. arch. Spies Hecker

Permasolid HS Speed Clear Coat 8800 schnie niezwykle szybko – wystarczy już 5 minut przy temperaturze elementu 60°C. Już po 10 minutach od schłodzenia możliwe jest polerowanie. Dzięki temu całkowity czas naprawy znacznie się skraca.

Ponadto stosując określone utwardzacze można dostosować lakier do różnych warunków suszenia. Proces ten może więc przebiegać zarówno w kabinie lakierniczej, w podwyższonej temperaturze, jak i w temperaturze otoczenia. Dzięki temu możliwa jest optymalizacja prac lakierniczych i ograniczenie związanych z nimi kosztów.

Inna ważna cecha nowego produktu to doskonała jakość wykończenia – powstała powłoka charakteryzuje się ekstremalnym połyskiem (efekt lustra), wysoką odpornością na zarysowania oraz niezwykłą twardością.

Źródło: Spies Hecker

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA