REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Hempel przejmuje Blome International

Hempel, międzynarodowy koncern z siedzibą w Danii, przejął za pośrednictwem swego oddziału w Stanach Zjednoczonych amerykańską firmę Blome International specjalizującą się w ochronnych powłokach i wykładzinach. Jest to kolejny krok ku realizacji powziętego przez Hempel planu rozszerzenia swojego biznesu farbiarskiego na terenie USA.

fot. sfmthd (fotolia.com)

Obydwie strony wypowiadają się o zawartym kontrakcie z dużym zadowoleniem. Hempel ceni bogate doświadczenie i innowacyjne rozwiązania Blome International i liczy na wsparcie firmy w rozwoju swoich segmentów służących przemysłowi olejowemu, gazowemu, energetycznemu i spożywczemu. Z kolei dyrektor Blome International, Steve Blome, w transakcji tej dostrzega szansę na przeniesienie swej firmy na wyższy szczebel światowego rynku.

źródło: www.coatingsworld.com

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA