REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nagroda „BYK Advance” dla twórców CERAFLOUR® 1000

Firma BYK Additives & Instruments odznaczyła tegoroczną nagrodą „BYK Advance” międzynarodowy zespół, którego dziełem jest polimerowy dodatek do farb CERAFLOUR® 1000.

fot. arch. BYK

O innowacyjności nagrodzonego produktu decydują nie tylko jego doskonałe właściwości – biodegradowalność, przezroczystość, wysoka odporność na zarysowanie, zdolności regeneracyjne i matujące – ale i sam proces produkcji, przebiegający z udziałem bakterii. Jest to więc świetny przykład wykorzystania biotechnologii w przemyśle farbiarskim. W wyniku takiej bezpiecznej dla środowiska procedury otrzymujemy wysokiej jakości produkt, który stosować można w układach zarówno rozpuszczalnikowych, jak i wodorozcieńczalnych, przy udziale sieciowania radiacyjnego. Zalecane obszary zastosowania CERAFLOUR® 1000 to przemysł oraz pokrycia na drewno i meble.

Nagroda „BYK Advance” jest corocznie przyznawana przez BYK Additives & Instruments za wyjątkowo innowacyjne rozwiązania w służbie przemysłu farbiarskiego. Zgodnie z polityką firmy, która faworyzuje pracę zespołową – ścisłą współpracę między badaniami a produkcją, naukowcami a specjalistami od procesów wytwarzania – nagradzane są całe grupy badawcze, których wspólnym sukcesem jest opracowanie nowej, rewolucyjnej formuły.

źródło: BYK

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA