REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Hempel pomaga w Kambodży

Nie jest prawdą, że producenci farb skupiają się jedynie na sprzedaży i generowaniu zysków. Udowadnia to Fundacja Hempel, która wspiera edukację dzieci z najbiedniejszych rodzin w Kambodży.

Duże koncerny często okazują swoje zaangażowanie w problemy świata, wspierając i edukując najbiedniejsze społeczności. Zajmuje się tym oddział CSR (Corporate Social Responsibility – Odpowiedzialność Społeczna Przedsiębiorstwa).

Przykład takiej działalności daje Fundacja Hempel. Jedno z licznych przedsięwzięć, jakich podjęła się ona na świecie, to uruchomienie szkoły w Kambodży dla najbiedniejszych dzieci. Cały projekt zaprezentowany został na filmiku, w którym wypowiadają się również rodziny korzystające z pomocy fundacji. Zachęcamy do obejrzenia!

Więcej na temat działalności CSR firmy Hempel i innych projektach fundacji w broszurze.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA