REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Piękny jacht niskim kosztem – nowa strona Hempel

Każdy posiadacz jachtu stara się zapewnić mu odpowiednią ochronę i zachować jego atrakcyjny wygląd. Wymaga to jednak czasu, wysiłku i pieniędzy. Dzięki wskazówkom i filmom instruktażowym nowa strona Hempel poświęcona farbom jachtowym ma pomóc w osiągnięciu tego celu jak najmniejszym kosztem.

HempelJak mówi Thomas Olsen, manager oddziału jachtów w firmie Hempel, odpowiednia pielęgnacja łodzi to jedyny sposób, by zachować jej sprawność, estetyczny wygląd i – co za tym idzie – wartość. Niekiedy jednak właściciele jachtów mimo najszczerszych chęci nie radzą sobie z tym, wybierając niewłaściwe produkty lub stosując je w niepoprawny sposób.

Nowa strona Hempel Yacht ma dostarczyć wszystkie informacje, jakie potrzebne są by nie popełnić błędów. Znajdziemy tam więc m. in. wskazówki na temat doboru farby i jej aplikacji, porady jak czyścić i lakierować drewno oraz kalkulator, przy pomocy którego możemy wyliczyć, ile dokładnie farby będzie nam potrzeba. Są też nowinki produktowe oraz informacje o zbliżających się imprezach branżowych czy szkoleniach.

Zapraszamy do wizyty pod adresem:
Hempel Yacht

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA