REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Hempel – pierwsza fabryka w Rosji

Firma Hempel dokonała oficjalnego otwarcia nowego zakładu produkcyjnego w Uljanowsku w Rosji. Rocznie fabryka ma dostarczać 16 mln litrów farb ochronnych i antykorozyjnych.

Hempel fabryka Rosja

Fot. arch. Hempel

Ceremonia otwarcia zakładu w Uljanowsku odbyła się 1 grudnia 2015, natomiast produkcja na wielką skalę ma ruszyć na początku roku 2016. Obiekt wyposażony został w nowoczesny sprzęt bezpieczny zarówno dla pracowników jak i środowiska, a jego zdolność produkcyjna to 16 mln litrów farb rocznie. Jest to 28. fabryka koncernu Hempel na świecie, pierwsza na terenie Rosji.

Zgodnie z planem produkowane tam będą produkty antykorozyjne dla przemysłu morskiego i stoczniowego, olejowo-gazowego, wydobywczego, energetycznego, transportowego i infrastruktury. Pochodzące z zakładu farby stosowane będą m.in. do ochrony statków, konstrukcji stalowych, mostów, elektrowni, rafinerii, rurociągów oraz platform wydobywczych na lądzie i morzu. Lokalizacja obiektu gwarantuje szybką i sprawną obsługę klientów rosyjskich.

Źródło: european-coatings.com

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA