REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka i Magnat w rankingach 2015

Śnieżka po raz kolejny triumfuje w zestawieniach najlepszych polskich marek. Znalazła się na liście Superbrands 2015/2016 oraz w Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2015 dziennika „Rzeczpospolita”.

Śnieżka MagnatDo zaszczytnego grona polskich marek z wyróżnieniem Superbrands dostały się w tym roku marki Śnieżka i Magnat, wyróżnione w kategorii „Remont i wykończenie domu / farby i lakiery”. Śnieżka już po raz kolejny zdobyła nagrody Superbrands 2015/2016 oraz Created in Poland Superbrands 2015/2016, natomiast Magnat zadebiutował w zestawieniu z tytułem Created in Poland Superbrands. W tegorocznej edycji rankingu wzięto pod uwagę ponad 2300 marek, które ocenione zostały przez 15 tysięcy konsumentów oraz 40 ekspertów.

Potwierdzeniem silnej pozycji Śnieżki na rodzimym rynku jest również obecność w Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2015 dziennika „Rzeczpospolita”. Wśród 330 ocenionych marek Śnieżka zajęła 113. miejsce i zwiększyła swoją wartość w stosunku do ubiegłego roku o 7% (ze 107,6 mln zł w 2014 na 114,9 mln zł w 2015). W kategorii „pozostałe produkty niespożywcze” przypadła jej wysoka 22. lokata. Ponadto znalazła się na liście 100 najsilniejszych marek, gdzie uplasowała się na 62. pozycji.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA