REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Hempel: nowa dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju

Hempel ogłosił, że ma nową dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju i władz publicznych. Z dniem 1 października stanowisko objęła Dorthe Scherling Nielsen.

Hempel Dorthe Scherling Nielsen

Fot. arch. Hempel

Zrównoważony rozwój to filar firmy Hempel – koncern ma ambicje stać się branżowym liderem na tym polu. W osiągnięciu tego celu ma pomóc Dorthe Scherling Nielsen na stanowisku dyrektora ds. zrównoważonego rozwoju.

Dyrektor z bogatym doświadczeniem

Dorthe Scherling Nielsen ma bogate doświadczenie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i władz publicznych. Zajmowała kierownicze stanowiska w tych obszarach m.in. w firmach Vestas, Nike i Bestseller. Jak komentuje Katarina Lindström, wiceprezes i dyrektor ds. operacyjnych Hempel:

Cieszę się, że mogę powitać w naszym zespole kogoś o tak doskonałych kwalifikacjach jak Dorthe. Hempel jest obecnie na ważnej drodze do zrównoważonego rozwoju, nie tylko wewnętrznie, ale i zewnętrznie. Chcemy zrobić jeszcze więcej, by pomóc naszym klientom osiągnąć ich własne cele związane ze zrównoważonym rozwojem oraz współpracować z władzami, środowiskiem akademickim i innymi organizacjami, by wytyczyć ambitne cele dla całej branży. Dorthe to idealna osoba do takiego zadania.

Jako szefowa zespołu Hempel ds. zrównoważonego rozwoju i władz publicznych, Dorthe pokieruje realizacją programu firmy na tym obszarze. Nacisk położony zostanie na łańcuch dostaw oraz bardziej aktywną postawę w sprawach rządowych.

Farby i powłoki kluczowe dla zrównoważonego rozwoju

Nowa dyrektor objęła stanowisko z dniem 1 października. I wyraziła dużą radość z faktu, że dołącza do zespołu Hempel właśnie w takim momencie. Dodała również:

Farby i powłoki są kluczowe dla zrównoważonego rozwoju, ponieważ wydłużają czas trwałości konstrukcji, budynków, sprzętu i innych dóbr, zmniejszając konieczne nakłady na konserwację. To pozwala firmom obniżyć ich własny ślad węglowy. Hempel pragnie wprowadzić duże zmiany i jestem bardzo szczęśliwa, że mogę być częścią tego projektu.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA