a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiPaleta 2021 Behr: komfort na wyższym poziomie

Paleta 2021 Behr: komfort na wyższym poziomie

Firma Behr zaprezentowała swoją paletę na rok 2021. Znalazło się w niej 21 zróżnicowanych odcieni – od podstawowych kolorów neutralnych po barwy bogate i intensywne.

paleta 2021 Behr

Casual Comfort. Fot. arch. Behr

Nowa paleta ma pomóc stworzyć wnętrze żywe, ale i wygodne. Zgodnie z założeniami pomoże ona klientom indywidualnym i projektantom wejść na nowy poziom odkrywania koloru, wpisać się w najnowsze trendy i przekształcić stare przestrzenie w przytulną domową przystań.

Nowy poziom komfortu

Jak zapewnia producent, paleta 2021 Behr wprowadza więcej tego, czego świat obecnie potrzebuje: komfortu na wysokim poziomie. Jak mówi Erika Woelfel, wiceprezes ds. koloru w Behr:

To był rok wydarzeń zupełnie nieprzewidzianych i 2020 zupełnie zmienił naszą relację z naszym domem. Kiedy nasz zespół rozpoczął prace nad paletą na kolejny rok, wiedzieliśmy, że musi być oparta na wartościach, których obecnie potrzebujemy: komforcie i personalizacji.

Woelfel dodaje, że nowy poziom komfortu, o którym mowa w kontekście palety Behr na rok 2021, oznacza wyjście poza tradycyjne beże, szarości i zielenie oraz wykorzystanie koloru w sposób, który pozwala zupełnie odmienić przestrzeń wewnątrz lub na zewnątrz domu.

paleta 2021 Behr

Calm Zone. Fot. arch. Behr

Pozytywny nastrój, różne style wystroju

Paleta jest podzielona na sześć motywów kolorystycznych: Casual Comfort, Subtle Focus, Optimistic View, Quiet Haven, Calm Zone i Outdoor Escape. Zestaw Casual Comfort składa się z jasnych i ciepłych odcieni neutralnych, Calm Zone – z wyciszających błękitów i zieleni. Subtle Focus tworzą kolory miękkie i delikatne, Quiet Haven – wyraziste, a zarazem eleganckie, Optimistic View – żywe i nasycone.

paleta 2021 Behr

Subtle Focus. Fot. arch. Behr

Z kolei Outdoor Escape to zestaw odcieni, które zupełnie odmienią otoczenie naszego domu – idealnie sprawdzą się na drzwiach wejściowych, okiennicach i meblach ogrodowych. Z wszystkimi powyższymi zestawami zapoznać można się na stronie Behr.

Każda z nich tworzy pozytywny nastrój niezależnie od stylu wystroju i każdy składa się z odcieni, które na podstawie oceny ekspertów doskonale do siebie pasują. Można je więc bez obaw ze sobą łączyć w dowolny sposób.

paleta 2021 Behr

Quiet Haven. Fot. arch. Behr

paleta 2021 Behr

Optimistic View. Fot. arch. Behr

paleta 2021 Behr

Outdoor Escape. Fot. arch. Behr

Źródło: Behr