REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Paleta 2021 Behr: komfort na wyższym poziomie

Firma Behr zaprezentowała swoją paletę na rok 2021. Znalazło się w niej 21 zróżnicowanych odcieni – od podstawowych kolorów neutralnych po barwy bogate i intensywne.

paleta 2021 Behr

Casual Comfort. Fot. arch. Behr

Nowa paleta ma pomóc stworzyć wnętrze żywe, ale i wygodne. Zgodnie z założeniami pomoże ona klientom indywidualnym i projektantom wejść na nowy poziom odkrywania koloru, wpisać się w najnowsze trendy i przekształcić stare przestrzenie w przytulną domową przystań.

Nowy poziom komfortu

Jak zapewnia producent, paleta 2021 Behr wprowadza więcej tego, czego świat obecnie potrzebuje: komfortu na wysokim poziomie. Jak mówi Erika Woelfel, wiceprezes ds. koloru w Behr:

To był rok wydarzeń zupełnie nieprzewidzianych i 2020 zupełnie zmienił naszą relację z naszym domem. Kiedy nasz zespół rozpoczął prace nad paletą na kolejny rok, wiedzieliśmy, że musi być oparta na wartościach, których obecnie potrzebujemy: komforcie i personalizacji.

Woelfel dodaje, że nowy poziom komfortu, o którym mowa w kontekście palety Behr na rok 2021, oznacza wyjście poza tradycyjne beże, szarości i zielenie oraz wykorzystanie koloru w sposób, który pozwala zupełnie odmienić przestrzeń wewnątrz lub na zewnątrz domu.

paleta 2021 Behr

Calm Zone. Fot. arch. Behr

Pozytywny nastrój, różne style wystroju

Paleta jest podzielona na sześć motywów kolorystycznych: Casual Comfort, Subtle Focus, Optimistic View, Quiet Haven, Calm Zone i Outdoor Escape. Zestaw Casual Comfort składa się z jasnych i ciepłych odcieni neutralnych, Calm Zone – z wyciszających błękitów i zieleni. Subtle Focus tworzą kolory miękkie i delikatne, Quiet Haven – wyraziste, a zarazem eleganckie, Optimistic View – żywe i nasycone.

paleta 2021 Behr

Subtle Focus. Fot. arch. Behr

Z kolei Outdoor Escape to zestaw odcieni, które zupełnie odmienią otoczenie naszego domu – idealnie sprawdzą się na drzwiach wejściowych, okiennicach i meblach ogrodowych. Z wszystkimi powyższymi zestawami zapoznać można się na stronie Behr.

Każda z nich tworzy pozytywny nastrój niezależnie od stylu wystroju i każdy składa się z odcieni, które na podstawie oceny ekspertów doskonale do siebie pasują. Można je więc bez obaw ze sobą łączyć w dowolny sposób.

paleta 2021 Behr

Quiet Haven. Fot. arch. Behr

paleta 2021 Behr

Optimistic View. Fot. arch. Behr

paleta 2021 Behr

Outdoor Escape. Fot. arch. Behr

Źródło: Behr

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA