a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweHempaguard – przeciwporostowe nowości firmy Hempel

Hempaguard – przeciwporostowe nowości firmy Hempel

Hempel wprowadza do sprzedaży nowe farby przeciwporostowe z linii Hempaguard®. Dzięki nowoczesnej technologii ActiGuard® opartej na warstwie silikon-hydrożel i kontrolowanym uwalnianiu biocydów produkty te świetnie spełniają swoją rolę. Dowodem na ich niezawodność ma być zaoferowana przez firmę gwarancja.

Hempaguard Hempel

Fot. arch. Hempel

Dwa nowe produkty to Hempaguard® X5 i Hempaguard® X7. Oferują one do 120 dni ochrony przeciwporostowej podczas postoju statku w porcie oraz średnio o 6% mniejsze wydatki na paliwo. Firma jest na tyle pewna jakości swych farb, że oferuje specjalny program gwarancyjny. Niezadowolony klient może liczyć na to, że Hempel opłaci wymianę Hempaguard na konwencjonalny system przeciwporostowy.

Sekret technologii ActiGuard® tkwi w warstwie silikon-hydrożel oraz polimerowych nośnikach, które umożliwiają kontrolowane uwalnianie biocydów. Dzięki temu powłoka jest skuteczna przez dłuższy czas, uwalniając do środowiska minimalne ilości środka biobójczego. Ma też dobre właściwości mechaniczne i jest stabilna przez długi czas.

Działanie farb przeciwporostowych Hempaguard ilustruje filmik od firmy Hempel.

Źródło: Hempel

Dowiedz się więcej o firmie