REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Hempaguard – przeciwporostowe nowości firmy Hempel

Hempel wprowadza do sprzedaży nowe farby przeciwporostowe z linii Hempaguard®. Dzięki nowoczesnej technologii ActiGuard® opartej na warstwie silikon-hydrożel i kontrolowanym uwalnianiu biocydów produkty te świetnie spełniają swoją rolę. Dowodem na ich niezawodność ma być zaoferowana przez firmę gwarancja.

Hempaguard Hempel

Fot. arch. Hempel

Dwa nowe produkty to Hempaguard® X5 i Hempaguard® X7. Oferują one do 120 dni ochrony przeciwporostowej podczas postoju statku w porcie oraz średnio o 6% mniejsze wydatki na paliwo. Firma jest na tyle pewna jakości swych farb, że oferuje specjalny program gwarancyjny. Niezadowolony klient może liczyć na to, że Hempel opłaci wymianę Hempaguard na konwencjonalny system przeciwporostowy.

Sekret technologii ActiGuard® tkwi w warstwie silikon-hydrożel oraz polimerowych nośnikach, które umożliwiają kontrolowane uwalnianie biocydów. Dzięki temu powłoka jest skuteczna przez dłuższy czas, uwalniając do środowiska minimalne ilości środka biobójczego. Ma też dobre właściwości mechaniczne i jest stabilna przez długi czas.

Działanie farb przeciwporostowych Hempaguard ilustruje filmik od firmy Hempel.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA