REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Gwiazda TV Dave Kindig tworzy linię lakierów AkzoNobel

Artysta samochodowy i gwiazda telewizji Dave Kindig będzie współpracował z koncernem AkzoNobel przy opracowywaniu nowej linii lakierów samochodowych. Dzięki kreatywności projektanta powstanie niezwykła kolekcja kolorystyczna.

Dave Kindig AkzoNobel

Fot. arch. AkzoNobel

Dave Kindig – gospodarz bardzo popularnego w USA programu telewizyjnego Bitchin’ Rides – jest właścicielem i głównym projektantem w warsztacie Kindig-It Design, w którym stare i nowe samochody są przemieniane w dzieła sztuki.

Od pewnego czasu Kindig korzysta z produktów Sikkens Autowave i bardzo sobie je chwali. Cieszy się więc, że będzie mógł pracować z ich wytwórcą, AkzoNobel, nad niezwykłą linią lakierów, która połączy jego pokręcony styl i wysoką jakość produktów firmy.

AkzoNobel przywiązuje dużą wagę do koloru, dlatego cieszy się ze zdobycia tak kreatywnego partnera. Nowa linia kolorystyczna ma zadebiutować na wystawie SEMA w Las Vegas pod koniec roku 2017.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA