REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby proszkowe Alesta – Axalta zwiększa produkcję

Axalta zainwestowała w rozszerzenie zdolności produkcyjnej farb proszkowych Alesta w swojej fabryce w Landshut w Niemczech. Jest to element strategii firmy ukierunkowanej przyszłościowo na produkty proszkowe.

farby proszkowe Alesta Axalta

Fot. arch. Axalta Coating Systems

W Europie Wschodniej produkuje się coraz więcej farb proszkowych, zapotrzebowanie na tego typu farby w Europie Środkowej jest bardzo duże. Dlatego też Axalta zdecydowała się rozbudować swoją niemiecką fabrykę.

W tym roku to już druga inwestycja w produkcję farb proszkowych w regionie EMEA. Pierwsza, ogłoszona w kwietniu 2016, związana była z zakładem w Montbrison we Francji.

Prace nad rozbudową fabryki w Landshut przebiegają już od roku 2015, ostatnia faza ma się zakończyć w marcu 2017. Dzięki dużo większej zdolności produkcyjnej farby proszkowe Alesta będą szybciej dostarczane m.in. na rynek austriacki, niemiecki, włoski i szwajcarski oraz do Europy Wschodniej.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA