REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

FireTex FX5120 teraz także na beton

Farba ogniochronna FireTex FX5120 od Sherwin-Williams będzie teraz chronić także beton! Dotychczas stosowana tylko na stali konstrukcyjnej, obecnie farba rozszerzy swój zakres zastosowań.

FireTex FX5120

Fot. AKphotos / freeimages.com

Wodorozcieńczalna farba FireTex FX5120 została dopuszczona do wykorzystania na elementach betonowych – uznano, że jest zgodna z normą EN 13381 dla tego typu podłoży.

Zalety tej ogniochronnej powłoki Sherwin-Williams to szybka i łatwa aplikacja natryskowa, a także niewielka masa i grubość. Stwierdzono, że już 1,5 mm tej farby zapewnia taką samą ochronę przed ogniem jak 35-milimetrowa warstwa ogniochronnego betonu.

Źródło: pcimag.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA