REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby PPG na nowojorskim VIA 57 West

Farby Duranar od PPG zostały wykorzystane do na fasadzie VIA 57 West, jednego z najbardziej imponujących obiektów architektonicznych Nowego Jorku. 140-metrowa piramida mieści ponad 700 apartamentów z widokiem na rzekę Hudson.

PPG VIA 57 West

Fot. arch. PPG

Budynek VIA 57 West zaprojektował architekt Bjarke Ingels. Fasada obiektu to ponad 45 000 m² metalu, szkła i betonu, a prócz tego na budynku znajduje się ściana osłonowa oraz ramy okienne z aluminium, w sumie 32 500 m². Ściana osłonowa, zaprojektowana i wytworzona przez Tecnoglass, została częściowo zabezpieczona farbą Duranar Arcadia Silver od PPG.

W ostatnim czasie produkty PPG wybierane są do wielu prestiżowych inwestycji w Nowym Jorku. Inne przykłady to 432 Park Avenue, największy na świecie wieżowiec mieszkalny, a także osiedle Hudson Yards – największy niepubliczny kompleks nieruchomości w historii USA, powstający właśnie na Manhattanie. Farby Duranar mogą się poszczycić doskonałą wytrzymałością, ponieważ w 70% składają się z fluoropolimerów. Dlatego już od 50 lat są chętnie wybierane przez inwestorów.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA