a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweFarby Jotun na najwyższych budynkach świata

Farby Jotun na najwyższych budynkach świata

Do roku 2020 farby Jotun zostaną zastosowane na 12 z 20 najwyższych budynków świata. To dowód na to, że produkty norweskiego koncernu są znane i cenione w branży. Swoje rozwiązania dla budownictwa firma zaprezentowała niedawno w Dubaju na konferencji Council on Tall Buildings and Urban Habitat (CTBUH).

Jotun najwyższe budynki świata

Fot. arch. Jotun

Konferencja CTBUH odbyła się w dniach 20-25 października w Dubaju i Abu Zabi. To jedno z najważniejszych na świecie wydarzeń poświęconych projektowaniu, budowie i eksploatacji wysokich budynków oraz miast przyszłości. Jotun jest złotym sponsorem imprezy.

Na konferencji przedstawiciele norweskiego koncernu mówili m.in. o nowym programie Green Building Solutions (GBS), który ułatwia inwestorom wybór produktów gwarantujących wysoki wskaźnik punktowy do certyfikatów zielonego budownictwa, takich jak LEED. Oferowane w ramach programu przyjazne środowisku wyroby to m.in. architektoniczne farby proszkowe, powłoki zabezpieczające beton przed karbonatyzacją, pokrycia podłogowe, farby ogniochronne w warunkach pożaru celulozowego, powłoki ochronne i farby dekoracyjne.

Źródło: Jotun

Dowiedz się więcej o firmie