REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby Jotun na najwyższych budynkach świata

Do roku 2020 farby Jotun zostaną zastosowane na 12 z 20 najwyższych budynków świata. To dowód na to, że produkty norweskiego koncernu są znane i cenione w branży. Swoje rozwiązania dla budownictwa firma zaprezentowała niedawno w Dubaju na konferencji Council on Tall Buildings and Urban Habitat (CTBUH).

Jotun najwyższe budynki świata

Fot. arch. Jotun

Konferencja CTBUH odbyła się w dniach 20-25 października w Dubaju i Abu Zabi. To jedno z najważniejszych na świecie wydarzeń poświęconych projektowaniu, budowie i eksploatacji wysokich budynków oraz miast przyszłości. Jotun jest złotym sponsorem imprezy.

Na konferencji przedstawiciele norweskiego koncernu mówili m.in. o nowym programie Green Building Solutions (GBS), który ułatwia inwestorom wybór produktów gwarantujących wysoki wskaźnik punktowy do certyfikatów zielonego budownictwa, takich jak LEED. Oferowane w ramach programu przyjazne środowisku wyroby to m.in. architektoniczne farby proszkowe, powłoki zabezpieczające beton przed karbonatyzacją, pokrycia podłogowe, farby ogniochronne w warunkach pożaru celulozowego, powłoki ochronne i farby dekoracyjne.

Źródło: Jotun

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA