REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby budowlane w latach 2014-2018

Według analityków TechNavio rynek farb budowlanych w latach 2013-2018 będzie rósł w tempie 7,16% na rok. Powodem tego jest coraz większa liczba budowanych obiektów, zwłaszcza w krajach rozwijających się.

farby budowlane

Fot. mugley / Foter.com / CC-BY-SA

Świat się szybko rozbudowuje, to zaś wymaga nie tylko materiałów konstrukcyjnych, ale i farb. Stąd 7-procentowy wzrost, jaki przewidują specjaliści TechNavio dla rynku farb budowlanych. Wśród czynników, które mogą przeszkodzić w tak szybkim rozwoju, wymienia się przede wszystkim słabe zróżnicowanie produktów.

Zdaniem analityków światowy rynek stanie się przede wszystkim areną zmagań dużych koncernów. Wśród najważniejszych producentów w branży farb budowlanych znaleźli się AkzoNobel, PPG Industries, Sherwin-Williams, Axalta Coating Systems (dawny DuPont) oraz Valspar, a także BASF, Jotun, 3M, Kansai Paint czy Nippon Paint. Raport przygotowano również z podziałem na najważniejsze obszary rynkowe (EMEA, Azja i Pacyfik oraz obydwie Ameryki).

Raport kupić można na stronie TechNavio.

Źródło: TechNavio

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA