REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby Benjamin Moore w strefie Bloggers Zone

Tegorocznym targom Home Decor w Poznaniu, które właśnie trwają, towarzyszy spotkanie blogerek wnętrzarskich Bloggers Zone. W ramach niego blogerki zajmują się aranżacją przykładowej przestrzeni mieszkalnej, wykorzystując produkty wystawców. Między innymi – farby Benjamin Moore.

Benjamin Moore Bloggers Zone 2017Bloggers Zone to inicjatywa Uli Michalak, autorki bloga „Interiors Design”. Spotkania organizowane są już od czterech lat. W tym roku towarzyszy ono targom mebli i wyposażenia wnętrz Home Decor w Poznaniu, które trwają od dziś do piątku, 17 marca.

Mocne barwy i amerykański styl

Blogerki zrealizują aranżację przestrzeni mieszkalnej o powierzchni 80 m², wykorzystując meble i dodatki z oferty wystawców. Ściany strefy pomalowane zostaną farbą Benjamin Moore, dostarczoną przez autoryzowanego dystrybutora firmy, poznański Salon Nina. Jeśli chodzi o odcienie, Ula Michalak uchyla rąbka tajemnicy:

Tym razem będą to mocne barwy, amerykański styl, rozmach, art deco modern. Skupić się chcemy na 4 głównych barwach: szmaragd, burgund, granat i oberżyna. Do tego dużo czerni, złota, welury i piękne dekoracje.

W piątek – strefa otwarta

Od dziś do czwartku strefa Bloggers Zone ma charakter zamknięty dla osób spoza branży, ale już w piątek 17 marca zostanie otwarta dla wszystkich zwiedzających targi. Chętni będą mogli porozmawiać i zasięgnąć porady blogerek w kwestii trendów, doboru kolorów i urządzenia wnętrz.

Targi odbywają się w centrum Międzynarodowe Targi Poznańskie przy ul. Głogowskiej 14. Zapraszamy także do wizyty w Salonie Nina przy ul. Dąbrowskiego 82 w Poznaniu.

Źródło: Benjamin Moore

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA