a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiFarby Benjamin Moore w strefie Bloggers Zone

Farby Benjamin Moore w strefie Bloggers Zone

Tegorocznym targom Home Decor w Poznaniu, które właśnie trwają, towarzyszy spotkanie blogerek wnętrzarskich Bloggers Zone. W ramach niego blogerki zajmują się aranżacją przykładowej przestrzeni mieszkalnej, wykorzystując produkty wystawców. Między innymi – farby Benjamin Moore.

Benjamin Moore Bloggers Zone 2017Bloggers Zone to inicjatywa Uli Michalak, autorki bloga „Interiors Design”. Spotkania organizowane są już od czterech lat. W tym roku towarzyszy ono targom mebli i wyposażenia wnętrz Home Decor w Poznaniu, które trwają od dziś do piątku, 17 marca.

Mocne barwy i amerykański styl

Blogerki zrealizują aranżację przestrzeni mieszkalnej o powierzchni 80 m², wykorzystując meble i dodatki z oferty wystawców. Ściany strefy pomalowane zostaną farbą Benjamin Moore, dostarczoną przez autoryzowanego dystrybutora firmy, poznański Salon Nina. Jeśli chodzi o odcienie, Ula Michalak uchyla rąbka tajemnicy:

Tym razem będą to mocne barwy, amerykański styl, rozmach, art deco modern. Skupić się chcemy na 4 głównych barwach: szmaragd, burgund, granat i oberżyna. Do tego dużo czerni, złota, welury i piękne dekoracje.

W piątek – strefa otwarta

Od dziś do czwartku strefa Bloggers Zone ma charakter zamknięty dla osób spoza branży, ale już w piątek 17 marca zostanie otwarta dla wszystkich zwiedzających targi. Chętni będą mogli porozmawiać i zasięgnąć porady blogerek w kwestii trendów, doboru kolorów i urządzenia wnętrz.

Targi odbywają się w centrum Międzynarodowe Targi Poznańskie przy ul. Głogowskiej 14. Zapraszamy także do wizyty w Salonie Nina przy ul. Dąbrowskiego 82 w Poznaniu.

Źródło: Benjamin Moore