REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta wspiera GoBabyGo!

Axalta Coating Systems uszczęśliwia niepełnosprawne dzieci! W ramach programu GoBabyGo! University of Delaware koncern sprezentował sześciu rodzinom pojazdy, które umożliwiają upośledzonym ruchowo maluszkom samodzielne poruszanie się.

Axalta Coating Systems GoBabyGo!

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Wraz z GoBabyGo! Axalta przygotowała sześć zabawowych samochodzików, które odpowiadają potrzebom ruchowym niepełnosprawnych dzieci. Wcześniej pracownicy odwiedzali ich rodziny, aby dokładnie poznać potrzeby najmłodszych. Zespół, który pracował nad pojazdami, był również obecny przy przekazaniu ich najmłodszym i mógł podziwiać radość z pierwszej przejażdżki.

Każdy pojazd jest spersonalizowany – ma idealnie pasować do niepełnosprawnego dziecka. Powinien on zarówno odpowiadać osobowości maluszka, jak i spełniać wymagania, jeśli chodzi o jego komfort (dlatego ostateczne przekazanie samochodziku poprzedziły jazdy próbne). W ten sposób dziecko otrzymuje ostatecznie w pełni przystosowane urządzenie, które poprawia jego zdolności kognitywne, społeczne, motoryczne i językowe.

Program GoBabyGo! powstał w roku 2006 na University of Delaware. Jego zadaniem jest pomoc niepełnosprawnym małym pacjentom amerykańskich klinik przy wsparciu sponsorów, którzy ofiarowują rodzinom dzieci małe pojazdy do poruszania się.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA