REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AM22 Pure Blue – nowy pigment Cromax

Cromax wprowadza do sprzedaży nowy pigment AM22 Pure Blue do barwienia lakierów bezbarwnych. Posiada on intensywny niebiesko-zielony odcień.

AM22 Pure Blue Cromax pigment

Fot. arch. Cromax

AM22 Pure Blue to zdecydowany, a zarazem złożony kolor. Pod odpowiednim kątem prezentuje się jako intensywny zielony, z kolei gdy patrzymy na niego na wprost, wydaje się lekko czerwonawy.

Nowy pigment można łączyć z lakierami bazowymi Centari, Cromax i Cromax Pro, zarówno w przypadku lakierów solidowych, jak i z efektem. Dostępny w małych puszkach 100 ml, jest przeznaczony do renowacji kolorów specjalnych z rynku OEM. Idealnie nadaje się choćby w przypadku napraw lakieru Sapphire Blue na modelu Lexus 8X1 RC.

Firma jest w stałym kontakcie z producentami samochodów i dostosowuje do nich swoją ofertę. O pigmencie AM22 Pure Blue mówi Dariusz Niedźwiedź, koordynator ds. szkoleń i koloru:

Dzięki wysokiemu nasyceniu pigmentu kolory zyskują wyjątkowy efekt, który do tej pory nie był możliwy do osiągnięcia. Natomiast opakowania o pojemności 100ml to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie, a żeby osiągnąć pożądany efekt, wystarczy zaledwie kilka kropel.

Źródło: Cromax

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA