a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiAM22 Pure Blue – nowy pigment Cromax

AM22 Pure Blue – nowy pigment Cromax

Cromax wprowadza do sprzedaży nowy pigment AM22 Pure Blue do barwienia lakierów bezbarwnych. Posiada on intensywny niebiesko-zielony odcień.

AM22 Pure Blue Cromax pigment

Fot. arch. Cromax

AM22 Pure Blue to zdecydowany, a zarazem złożony kolor. Pod odpowiednim kątem prezentuje się jako intensywny zielony, z kolei gdy patrzymy na niego na wprost, wydaje się lekko czerwonawy.

Nowy pigment można łączyć z lakierami bazowymi Centari, Cromax i Cromax Pro, zarówno w przypadku lakierów solidowych, jak i z efektem. Dostępny w małych puszkach 100 ml, jest przeznaczony do renowacji kolorów specjalnych z rynku OEM. Idealnie nadaje się choćby w przypadku napraw lakieru Sapphire Blue na modelu Lexus 8X1 RC.

Firma jest w stałym kontakcie z producentami samochodów i dostosowuje do nich swoją ofertę. O pigmencie AM22 Pure Blue mówi Dariusz Niedźwiedź, koordynator ds. szkoleń i koloru:

Dzięki wysokiemu nasyceniu pigmentu kolory zyskują wyjątkowy efekt, który do tej pory nie był możliwy do osiągnięcia. Natomiast opakowania o pojemności 100ml to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie, a żeby osiągnąć pożądany efekt, wystarczy zaledwie kilka kropel.

Źródło: Cromax

Dowiedz się więcej o firmie