REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby AkzoNobel na jachcie zespołu American Magic

AkzoNobel wspiera zespół American Magic, który wystartuje w najbliższych, 36. Regatach o Puchar Ameryki. Farby marki Awlgrip zostaną wykorzystane do zabezpieczenia jachtu zespołu.

AkzoNobel American Magic

Fot. arch. AkzoNobel

Reprezentujący New York Yacht Club zespół American Magic wykorzysta na swojej łodzi wyścigowej AC75 farbę Awlgrip w odcieniu Flag Blue. Lakier nawierzchniowy oparty jest na technologii High Definition Technology (HDT), która zapewnia doskonały połysk, głębię koloru oraz możliwości naprawy. Jak mówi Jean Michel Gauthier, Global Business Director oddziału Marine, Protective and Yacht Coatings AkzoNobel:

Jesteśmy zachwyceni, że możemy współpracować z American Magic w ramach jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń sportowych na świecie. W tych warunkach sprawdzą się tylko najlepsi i jesteśmy pewni, że nasze innowacyjne produkty w połączeniu z nowoczesną łodzią okażą się zwycięską kombinacją.

Eksperci AkzoNobel długo pracowali nad udoskonaleniem lakieru nawierzchniowego Awlgrip HDT, między innymi w ramach przygotowań do edycji 2017-2018 Volvo Ocean Race. Kluczową zaletą produktu jest fakt, że wymaga naniesienia mniejszej ilości warstw, dzięki czemu łódź jest dużo lżejsza.

Farby AkzoNobel były już wcześniej wykorzystywane na jachtach wyścigowych biorących udział w Regatach o Puchar Ameryki. Po raz pierwszy jednak firma jest oficjalnym partnerem jednego z zespołów biorących udział w zawodach. 36. Regaty o Puchar Ameryki odbędą się w marcu 2021 w Nowej Zelandii.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA