a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiKolor Roku 2020 Behr: subtelna zieleń łąki

Kolor Roku 2020 Behr: subtelna zieleń łąki

Firma Behr Paint ogłosiła swój Kolor Roku 2020. Wybór padł na Back To Nature – zainspirowany zielenią łąki odcień, który dodaje optymizmu i przywraca siły.

Kolor Roku 2020 Behr

Fot. arch. Behr Paint

Kolor Roku 2020 Behr to odpowiedź na naszą tęsknotę za naturą. Świeży, wiosenny odcień dodaje nam witalności, podobnie jak rośliny dostarczają do powietrza ożywczy tlen. Jak mówi Erika Woelfel, wiceprezes oddziału koloru i kreatywnych usług Behr:

Na progu nowej dekady Back To Nature zachęca nas, by wrócić do natury – co, jak wiemy, może doskonale wpłynąć na nasze zdrowie i samopoczucie. Obojętne, w jaki sposób. Niezależnie od tego, czy jeździsz na rowerze po lesie, wybierasz spływ kajakowy czy spacer nad jeziorem, zieleń dominuje niemal w każdym krajobrazie – to po prostu ulubiony kolor natury.

Eksperci Behr zdecydowali się na Back To Nature, ponieważ kolor przywodzi na myśl dzikie krajobrazy, a równocześnie jest na tyle delikatny, że może występować jako kolor neutralny. Świeża zieleń z odrobiną żółtego stanowi doskonałą bazę dla miękkiego, subtelnego wystroju. Do tego pięknie komponuje się z innymi odcieniami.

Kolor Roku 2020 Behr Paint

Fot. arch. Behr Paint

Tym samym Kolor Roku 2020 świetnie wpisuje się w trendy kolorystyczne Behr na nadchodzący sezon – 15 kolorów, wśród których dominują odcienie przywodzące na myśl naturalne krajobrazy i ich odkrywanie. Erika Woelfel dodaje:

Back To Nature jest fundamentem tej kolekcji. Świetnie sprawdzi się zarówno w prostej, jak i bardziej wyszukanej stylistyce – niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć zabudowę kuchenną przy pomocy nowego odcienia czy po prostu sprawić, by ciasne pomieszczenie zyskało więcej powietrza i przestrzeni.

Kolor Roku 2020 Behr Paint

Fot. arch. Behr Paint

Źródło: Behr