REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dyrektor oddziału Axalty członkiem zarządu CEPE

Dyrektor europejskiego oddziału Powder Coatings w Axalta CS, Klaus Gast, został członkiem zarządu CEPE – Europejskiej Rady Producentów i Importerów Lakierów, Farb Drukarskich i Artystycznych.

Axalta Coating Systems Klaus Gast członek zarządu CEPE

Klaus Gast. Fot. arch. Axalta Coating Systems

Klaus Gast rozpoczął pracę w Axalcie w sierpniu 2018. Obecnie pracuje w siedzibie oddziału EMEA firmy w Bazylei. W zarządzie CEPE zasiadać będzie przez najbliższe trzy lata, z możliwością wyboru na kolejną trzyletnią kadencję. Jak mówi Yves Kerstens, wiceprezes Axalty oraz prezes oddziału EMEA:

Jako lider w branży oraz pionier innowacji potrzebujemy reprezentacji w zarządzie CEPE. Głos w organizacji pozwoli nam kształtować przemysł farb. Klaus wniesie ze sobą lata doświadczenia, jestem więc pewien, że również CEPE skorzysta na jego obecności w zarządzie.

Gast został wybrany przez CEPE w trakcie zgromadzenia ogólnego organizacji 20 września na Malcie. Nowo wybrany członek zarządu komentuje:

Jestem szczęśliwy, że mogę być częścią szanowanej organizacji, która silnie wspiera przemysł farb i tuszów. Produkty i usługi Axalty są dostarczane przez jednych z najbardziej utalentowanych ludzi w branży, których będę miał zaszczyt reprezentować. Z chęcią poświęcę mój czas, by zdobyć doświadczenie oraz wiedzę potrzebną Axalcie, pracując na rzecz członków CEPE.

Źródło: Axalta Coating Systems

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA