a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweDyrektor oddziału Axalty członkiem zarządu CEPE

Dyrektor oddziału Axalty członkiem zarządu CEPE

Dyrektor europejskiego oddziału Powder Coatings w Axalta CS, Klaus Gast, został członkiem zarządu CEPE – Europejskiej Rady Producentów i Importerów Lakierów, Farb Drukarskich i Artystycznych.

Axalta Coating Systems Klaus Gast członek zarządu CEPE

Klaus Gast. Fot. arch. Axalta Coating Systems

Klaus Gast rozpoczął pracę w Axalcie w sierpniu 2018. Obecnie pracuje w siedzibie oddziału EMEA firmy w Bazylei. W zarządzie CEPE zasiadać będzie przez najbliższe trzy lata, z możliwością wyboru na kolejną trzyletnią kadencję. Jak mówi Yves Kerstens, wiceprezes Axalty oraz prezes oddziału EMEA:

Jako lider w branży oraz pionier innowacji potrzebujemy reprezentacji w zarządzie CEPE. Głos w organizacji pozwoli nam kształtować przemysł farb. Klaus wniesie ze sobą lata doświadczenia, jestem więc pewien, że również CEPE skorzysta na jego obecności w zarządzie.

Gast został wybrany przez CEPE w trakcie zgromadzenia ogólnego organizacji 20 września na Malcie. Nowo wybrany członek zarządu komentuje:

Jestem szczęśliwy, że mogę być częścią szanowanej organizacji, która silnie wspiera przemysł farb i tuszów. Produkty i usługi Axalty są dostarczane przez jednych z najbardziej utalentowanych ludzi w branży, których będę miał zaszczyt reprezentować. Z chęcią poświęcę mój czas, by zdobyć doświadczenie oraz wiedzę potrzebną Axalcie, pracując na rzecz członków CEPE.

Źródło: Axalta Coating Systems

Dowiedz się więcej o firmie