REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa strona internetowa Adler

Adler ma nową, odświeżoną stronę internetową. W przejrzysty sposób prezentuje ona ofertę oraz najnowsze informacje z życia firmy.

strona internetowa Adler

Fot. arch. Adler

W zakładce Przedsiębiorstwo odwiedzający stronę znajdą wszystkie informacje firmie, jej misji i działalności. Zakładka Produkty prezentuje ofertę z podziałem na odpowiednie kategorie produktów, Obsługa i porady – cenne wskazówki dotyczące procesu malowania i użytkowania farb marki. Specjalna wyszukiwarka pozwala natomiast szybko znaleźć najbliższy sklep z produktami Adler.

Główna strona w atrakcyjny wizualnie sposób prezentuje też najnowsze wiadomości z życia firmy. W nowej witrynie bez trudu znaleźć można dane kontaktowe w razie pytań, a także odnośniki do portali społecznościowych, aby móc śledzić firmę na bieżąco. Strona dostępna jest w 13 językach, w tym również w języku polskim. Zapraszamy na nową stronę!

Źródło: Adler

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA