REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Evonik zwiększa produkcję w fabryce w Darmstadt

Firma Evonik Industries rozszerza możliwości swojego zakładu w Darmstadt w Niemczech. Zwiększy się produkcja dyspersji organicznych do zastosowań związanych ze zgrzewaniem.

Evonik Darmstadt produkcja

Fot. gepharts3d / pixabay.com

Przebudowa fabryki ma potrwać do drugiej połowy 2021 roku. Jak komentuje Roberto Vila-Keller, szef działu Business Line Coatings & Adhesive Resins:

Zwiększenie produkcji to z naszej strony wyraźny sygnał, że chcemy zapewnić wysokiej klasy powłoki ciekłe dla branży opakowań elastycznych. Także dostarczając nowe, innowacyjne technologicznie rozwiązania – jak bezpośrednia adhezja na różnych podłożach. Umacniamy również swoją pozycję na rynku, wprowadzając produkty dokładnie spełniające wymogi klientów w konkretnych regionach.

Jak dodaje dr Peter Neugebauer, dyrektor oddziału Specialty Acrylics, Coating & Adhesive Resins, po dłuższej dyskusji zarząd uznał, że Darmstadt jest najlepszym miejscem na rozszerzenie produkcji. Rozbudowa pozwoli lepiej wykorzystać możliwości fabryki, a na miejscu do dyspozycji będzie zespół wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

Opakowania dla branży spożywczej

Dyspersje organiczne do zastosowań związanych ze zgrzewaniem są stosowane przede wszystkim w branży opakowań na żywność i napoje. Gwarantują doskonałą adhezję na powierzchni aluminium czy elementów z PET i pozwalają uzyskać przyjazne środowisku rozwiązania – jak monomateriałowe opakowania, które łatwo poddać recyklingowi.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA