a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneEuropean Coatings Show 2017 – praktyczny przewodnik

European Coatings Show 2017 – praktyczny przewodnik

Już w kwietniu tego roku w Norymberdze odbędzie się jedna z największych europejskich imprez branży farb i lakierów – targi European Coatings Show 2017, połączone z konferencją European Coatings Congress. Wybierasz się? Pobierz specjalną broszurę, w której znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o wydarzeniu.

European Coatings Show 2017Dzięki broszurze możesz już teraz zaplanować swoją wizytę na European Coatings Show 2017. Publikacja zawiera zarówno szczegółowy program wydarzenia, jak i prezentacje wystawców, plan hali oraz praktyczne wskazówki dotyczące dojazdu. Z takim przewodnikiem z pewnością się nie zgubisz.

Prócz tego w broszurze znaleźć można cały szereg wywiadów z ekspertami. Mówią oni o najnowszych trendach w branży, dotyczących m.in. bieli tytanowej, ochrony antykorozyjnej, technologii produkcji, materiałów pochodzenia biologicznego czy sieciowanych UV.

Broszurę można już teraz bezpłatnie pobrać ze strony European Coatings Show. Będzie również dołączana w formie papierowej do styczniowego wydania magazynu „European Coatings Journal”.

Źródło: european-coatings.com