REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

European Coatings SHOW 2013 – nowa aplikacja na Androida

Z okazji konferencji i targów European Coatings, które będą miały miejsce w marcu 2013, EC opracowało specjalną aplikację na Androida, dzięki której można łatwo zorientować się w kluczowych punktach programu i ułożyć swój własny harmonogram związany z wydarzeniem.

Aplikacja służy między innymi do znajdowania firm, produktów i danych kontaktowych, umożliwiając wyszukiwanie według kategorii. Zawiera również informacje o rozmieszczeniu stoisk na targach, dzięki czemu bez problemu możemy odnaleźć interesującą nas firmę. Umożliwia notowanie kontaktów oraz zapisywanie plików PDF. Szczegółowy opis aplikacji znajduje się na stronach App Store oraz Google play – tam także można ją pobrać.

Targi European Coatings SHOW 2013 odbędą się w dniach 19-21 marca 2013 w Norymberdze. Poprzedzi je dwudniowa konferencja (European Coatings CONGRESS). Więcej informacji na temat wydarzenia znaleźć można na stronie: http://www.european-coatings-show.com/en/.

Źródło: European Coatings

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA