REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Efektowne wykończenie z farbami Duranar

Nowa ulotka od PPG prezentuje niezwykłe możliwości, jakie dają powłoki do metalu Duranar®. Różne odcienie w zależności od kąta patrzenia, wyrazisty efekt perłowy, efekt soli i pieprzu na podłożach metalicznych – oto niektóre z nich.

DuranarDuranar Vari-Cool z efektem Ultra-Cool to farba, która świetnie się prezentuje, a przy tym jest praktyczna i pomaga chronić środowisko. Dzięki specjalnym pigmentom niczym kameleon zmienia kolor w zależności od kąta, pod jakim na nią patrzymy, przez co wygląda bardzo efektownie. Efekt Ultra-Cool polega zaś na tym, że powłoka odbija promieniowanie podczerwone i zapobiega nagrzewaniu się dachu lub paneli ściennych.

Duranar Pearl gwarantuje wyrazisty efekt perłowy, ponieważ pigment jest włączany w skład bezbarwnego lakieru, a nie białej lub beżowej farby bazowej. Inne propozycje efektownego wykończenia to Duranar Textured Powder – farby proszkowe z efektem soli i pieprzu w różnych odcieniach – oraz Duranar Patterned Effect – egzotyczne wzory na podłożu metalicznym, które osiągnąć można niskim kosztem.

Ulotkę pobrać można ze strony PPG.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA