a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneEfektowne wykończenie z farbami Duranar

Efektowne wykończenie z farbami Duranar

Nowa ulotka od PPG prezentuje niezwykłe możliwości, jakie dają powłoki do metalu Duranar®. Różne odcienie w zależności od kąta patrzenia, wyrazisty efekt perłowy, efekt soli i pieprzu na podłożach metalicznych – oto niektóre z nich.

DuranarDuranar Vari-Cool z efektem Ultra-Cool to farba, która świetnie się prezentuje, a przy tym jest praktyczna i pomaga chronić środowisko. Dzięki specjalnym pigmentom niczym kameleon zmienia kolor w zależności od kąta, pod jakim na nią patrzymy, przez co wygląda bardzo efektownie. Efekt Ultra-Cool polega zaś na tym, że powłoka odbija promieniowanie podczerwone i zapobiega nagrzewaniu się dachu lub paneli ściennych.

Duranar Pearl gwarantuje wyrazisty efekt perłowy, ponieważ pigment jest włączany w skład bezbarwnego lakieru, a nie białej lub beżowej farby bazowej. Inne propozycje efektownego wykończenia to Duranar Textured Powder – farby proszkowe z efektem soli i pieprzu w różnych odcieniach – oraz Duranar Patterned Effect – egzotyczne wzory na podłożu metalicznym, które osiągnąć można niskim kosztem.

Ulotkę pobrać można ze strony PPG.

Źródło: PPG