REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dzień dobry, tu nowa prezes Tikkurili!

Poznajcie nową prezes i dyrektor generalną Tikkurili, Elisę Markulę! W krótkim filmie pani prezes opowiada o najważniejszych celach i zadaniach, jakie zamierza realizować, stojąc na czele koncernu.

Na początek swoich rządów w Tikkurili Elisa Markula postanowiła przywitać się z klientami i sympatykami firmy w formie krótkiego wideo, w którym mówi o planowanej strategii działania na najbliższe miesiące. Nowa pani prezes objęła stanowisko 12 kwietnia. Przed nią niełatwe zadanie, bowiem Tikkurila znajduje się obecnie w potężnym kryzysie, podjęte zostały jednak kroki, które mają wyprowadzić z niego firmę. Życzymy wielu sukcesów!

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA