a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiD&R Dispersions and Resins rusza na podbój Europy Zachodniej

D&R Dispersions and Resins rusza na podbój Europy Zachodniej

Firma D&R Dispersions and Resins, polski producent surowców chemicznych, dąży do wypromowania swojej marki w Europie Zachodniej. Po prezentacji na targach European Coatings Show przyszedł czas na przedstawienie sylwetki firmy w magazynie „European Business Journal”.

Arkadiusz Kowalczyk wiceprezes D&R Dispersions and Resins (fot. D&R)

Arkadiusz Kowalczyk wiceprezes D&R Dispersions and Resins (fot. D&R)

D&R Dispersions and Resins to przedsiębiorstwo obecne na rynku od pięciu lat. Specjalizuje się w produkcji żywic alkidowych i akrylowych oraz dyspersji wodnych. Jego produkty są dostępne w sprzedaży m.in. w Niemczech, Holandii i Belgii, ale firma postanowiła włożyć więcej wysiłku w promocję na Zachodzie.

W kwietniu wzięła udział w targach European Coatings Show w Norymberdze, które są doskonałą okazją do zaprezentowania ludziom z branży swojej działalności. Kolejnym krokiem jest publikacja w magazynie „European Business Journal” – prezentacja sylwetki firmy oraz wywiad z jej wiceprezesem, Arkadiuszem Kowalczykiem.

Z artykułu dowiedzieć się można między innymi, jak powstało D&R oraz jakie były kolejne kroki firmy do osiągnięcia obecnej pozycji na rynku. Choć powstała stosunkowo niedawno, w ciągu kilku lat zdążyła się mocno rozwinąć. Jest to przede wszystkim zasługa wieloletniego doświadczenia założycieli – Arkadiusza Kowalczyka i Jerzego Jarosza – w branży chemicznej, ale również śmiałych, a zarazem przemyślanych inwestycji, takich jak 2 mln € przeznaczone na dostosowanie fabryki we Włocławku do nowoczesnych standardów. Dzięki temu firma może śmiało konkurować z czołowymi europejskimi producentami żywic i dyspersji.

Źródło: D&R

Dowiedz się więcej o firmie