REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Wacker rozbudowuje ośrodek w Moskwie

Firma Wacker otworzyła nowe laboratorium przy swoim centrum technologicznym w Moskwie. Ma ono posłużyć do badania silikonów.

Wacker

Fot. arch. Wacker

Symbolicznego otwarcia nowego laboratorium dokonali Auguste Willems z zarządu firmy Wacker i dr Christian Hartel stojący na czele oddziału Wacker Silicones. Znajduje się ono na południu od Moskwy, zaraz przy centrum technologicznym, które służy klientom od roku 2003.

W laboratorium badane będą silikonowe elastomery i gotowe do użycia produkty dla branży energetycznej, elektrycznej i samochodowej. Inwestycja ta ma zbliżyć firmę Wacker do jej rosyjskich klientów oraz umocnić pozycję producenta w Rosji oraz całej Europie Wschodniej.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA