REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy salon Dompol Olsztyn z farbami Teknos


28 września otwarto nowy salon Dompol Olsztyn z farbami dekoracyjnymi Teknos. Lokal został wyposażony w specjalnie dostosowane meble Teknos.

Teknos

Fot. arch. Teknos

Dompol to olsztyńska firma zajmująca się wykończeniem wnętrz – zarówno mieszkań prywatnych jak i budynków publicznych typu hotele, biurowce, sklepy i restauracje. Jednym z jej partnerów, odpowiedzialnym za dostarczenie farby i lakierów, jest właśnie Teknos.

Nowy salon mieści się na terenie Centrum Wyposażenia Wnętrz Meblostacja przy ulicy Artyleryjskiej w Olsztynie. W oficjalnym otwarciu wzięli udział między innymi Dyrektor Regionu Teknos Marcin Terlecki oraz współpracujący z Dompolem projektanci.

Źródło: Teknos

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA