REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Destination Color – kolory Axalty dla wytwórców OEM

Axalta zaprezentowała Destination Color 2016 – paletę odcieni samochodów dla wytwórców OEM z Chin i reszty świata. Jest ona zainspirowana zmieniającym się stylem życia współczesnego człowieka.

Destiantion Color 2016 Axalta Coating Systems

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Kolory zaprezentowane w ramach Destination Color 2016 są zgrupowane w cztery zestawy: Newtopia, Pop_up Zone, Inner State i Cyber Scene. Każdy z nich odpowiada klientom o innym guście i pasuje do różnych typów samochodów.

Zestaw Newtopia to delikatne, marzycielskie odcienie takie jak brzoskwiniowy, różowy, zgaszony fiolet z efektem perłowym. Są to kolory najczęściej widziane na samochodach małych i średnich.

Pop_up Zone to z kolei nasycone barwy, które wyróżniają się na drodze. Spośród nich ciemne odcienie niebieskiego oraz intensywne czerwienie należą do tych, które cieszą się największą popularnością. Jasnozielony i żółty są natomiast popularne na małych, sportowych autach, zaś pomarańczowy – na małych samochodach i ciężarówkach. Odcienie z tego zestawu uzyskiwane są dzięki innowacyjnym, wysokiej jakości pigmentom i technologiom.

W zestawie Inner State znajdują się kolory, które wprowadzają spokojną i zrównoważoną atmosferę, takie jak odcienie brązowego, karmelowego, zielonego, czarnego czy ciemnoczerwonego. Ta grupa jest szczególnie popularna w przypadku aut luksusowych.

Cyber Scene natomiast to kolory neutralne. Należą do nich m.in. szary i srebrny z domieszką niebieskiego, biel z efektem połysku, matowy beż i szary, niekiedy z dodatkowymi efektami specjalnymi.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA