REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta inwestuje we Francji

Axalta Coating Systems, wiodący globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, zainwestuje w modernizację zakładu produkcyjnego lakierów proszkowych w Montbrison we Francji. Inwestycja w znaczny sposób zwiększy możliwości produkcyjne firmy.

Axalta

Fot. arch. Axalta Coating Systems

W całym zakładzie wprowadzone zostaną znaczące udoskonalenia, łącznie z wykorzystaniem „inteligentnej automatyki” i udoskonalonej technologii na liniach produkcyjnych lakierów z efektem metalicznym. W ramach przeprowadzanej modernizacji zreorganizowany zostanie przepływ pracy w zakładzie, dzięki czemu zwiększy się jego wydajność, produktywność i ogólna jakość produktów. Jak skomentował Michael Cash, szef Industrial Coatings Axalty:

Inwestując w naszą działalność przemysłową chcemy wywrzeć dobre wrażenie na naszych klientach. Dzięki udoskonalonej technologii produkcyjnej w naszym zakładzie w Montbrison będą oni mogli liczyć na krótsze terminy realizacji zamówień oraz naszą większą elastyczność. Modyfikacje wprowadzone na liniach produkcyjnych lakierów z efektem metalicznym pozwolą nam uzyskać produkty proszkowe wyższej jakości. Ponadto nasze zdolności produkcyjne w tym segmencie wzrosną co najmniej dwukrotnie.

Fabryka w Montbrison jest jednym z największych zakładów produkujących farby proszkowe Alesta®. Farby proszkowe marki Alesta mają szeroki zakres zastosowań – od ochrony przed graffiti po dekoracyjne efekty metaliczne. Produkty te spełniają rygorystyczne wymagania jakościowe, zapewniają doskonałą ochronę antykorozyjną i oraz nadają wysokie walory estetyczne produktom naszych klientów przemysłowych – od maszyn rolniczych i spychaczy po meble i pokrycia dla architektury.

Inwestycja w Montbrison jest elementem strategii firmy Axalta, której celem jest zwiększenie zdolności produkcyjnych oraz udoskonalenie procesu produkcji lakierów na całym świecie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Realizacja najnowszej inwestycji rozpocznie się w kwietniu 2016, a zakończona zostanie w roku 2017.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA