REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Spotkanie przedstawicieli branży farb i klejów

Już w najbliższy wtorek 12 kwietnia w Warszawie, z inicjatywy Polskiego Związku Farb i Klejów, odbędzie się całodniowy zjazd przedstawicieli firm z branży farbiarskiej i klejowej. Wydarzenie połączone jest z warsztatami, których celem będzie wypracowanie i stworzenie „mapy problemowej” ważnych kwestii dotyczących rynku. Spotkanie zainauguruje również prace komisji ds. ochrony zasobów oraz komisji ds. promocji jakości. Firmy w takim gronie spotkają się po raz pierwszy w historii polskiej branży.

spotkanie Polski Związek Producentów Farb i KlejówW pierwszym okresie działania, poza zorganizowaniem pracy biura i spraw podstawowych, takich jak siedziba, logo czy strona internetowa, Polski Związek Producentów Farb i Klejów skupił kilkadziesiąt firm z branży farb, klejów oraz uszczelniaczy. Pozyskał i nawiązał kontakt z kilkudziesięcioma partnerami, zarówno w Polsce jak i za granicą (m.in. CEPE, FEICA czy KiG).

Obecnie rozpoczęto prace nad pierwszym numerem Biuletynu Związku, a prócz tego organizowane są pierwsze spotkania konsultacyjne w gronie przedstawicieli członków Związku. Powstają też dwie specjalistyczne komisje. Jak mówi pan Janusz Naglik, dyrektor zarządzający PZPFiK:

Liczę, że uda nam się wspólnie, w szerokim gronie specjalistów – a będą to ludzie zarówno z R&D jak i od komunikacji oraz marketingu – opracować wspólną „mapę wyzwań” dla branż. Już na najbliższym spotkaniu w ramach Komisji będziemy szukali rozwiązań służących promowaniu technologii budowlanych i produktów wyższej jakości oraz rozpoczniemy rozmowy na temat stworzenia całościowego programu i systemu zbiórki opakowań po farbach i klejach.

Źródło: PZPFiK

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA