REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

System Ucrete od BASF na targach IFFA 2016

Na najbliższych targach IFFA – największych na świecie targach przetwórstwa mięsnego – BASF zaprezentuje swój system Ucrete. Jest to powłoka posadzkowa stosowana z sukcesami na całym świecie już od ponad 40 lat.

BASF Ucrete IFFA

Fot. arch. BASF

Wytrzymały poliuretanowy system podłogowy Ucrete doskonale spełnia wysokie wymagania branży przetwórstwa mięsnego. W przemyśle tym wymagana jest przede wszystkim czystość i higiena, dlatego do czyszczenia wykorzystuje się kwasy i inne agresywne środki czyszczące. Podłoga musi być odporna na ich działanie. Ponadto jest narażona na wilgoć, tłuszcz i gorącą wodę, stale musi znosić silne bodźce termiczne, chemiczne i mechaniczne.

Ucrete, dzięki niezwykłej wytrzymałości i trwałości, świetnie radzi sobie również w takich warunkach. Możliwość usuwania bakterii z powierzchni jest w tym wypadku porównywalna z właściwościami nierdzewnej stali. W zależności od grubości system Ucrete może znieść temperatury z zakresu -40 °C to 130 °C. Jest on odporny na uderzenia, na chemikalia, ma właściwości antypoślizgowe. Jest dostępny w siedmiu różnych kolorach.

Posadzki Ucrete zostaną zaprezentowane na stoisku BASF C20 w hali 9.1. Targi IFFA odbędą się w dniach 7-12 maja 2016 we Frankfurcie nad Menem.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA