a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweSystem Ucrete od BASF na targach IFFA 2016

System Ucrete od BASF na targach IFFA 2016

Na najbliższych targach IFFA – największych na świecie targach przetwórstwa mięsnego – BASF zaprezentuje swój system Ucrete. Jest to powłoka posadzkowa stosowana z sukcesami na całym świecie już od ponad 40 lat.

BASF Ucrete IFFA

Fot. arch. BASF

Wytrzymały poliuretanowy system podłogowy Ucrete doskonale spełnia wysokie wymagania branży przetwórstwa mięsnego. W przemyśle tym wymagana jest przede wszystkim czystość i higiena, dlatego do czyszczenia wykorzystuje się kwasy i inne agresywne środki czyszczące. Podłoga musi być odporna na ich działanie. Ponadto jest narażona na wilgoć, tłuszcz i gorącą wodę, stale musi znosić silne bodźce termiczne, chemiczne i mechaniczne.

Ucrete, dzięki niezwykłej wytrzymałości i trwałości, świetnie radzi sobie również w takich warunkach. Możliwość usuwania bakterii z powierzchni jest w tym wypadku porównywalna z właściwościami nierdzewnej stali. W zależności od grubości system Ucrete może znieść temperatury z zakresu -40 °C to 130 °C. Jest on odporny na uderzenia, na chemikalia, ma właściwości antypoślizgowe. Jest dostępny w siedmiu różnych kolorach.

Posadzki Ucrete zostaną zaprezentowane na stoisku BASF C20 w hali 9.1. Targi IFFA odbędą się w dniach 7-12 maja 2016 we Frankfurcie nad Menem.

Źródło: BASF